Nasze produkty / Drukarki termotransferowe Sato / Przemysłowe drukarki termotransferowe

Drukarka termotransferowa Sato CLNX


CLNX to uniwersalna rodzina drukarek Sato, zaprojektowana z myślą o pełnym wsparciu operatora bez względu na doświadczenie. Nowa seria została umiejętnie spreperowana w celu wsparcia dla nowych i starszych aplikacji wydruku w szerokim zakresie branż, które wymagają trwałych i niezawodnych drukarek w nadchodzących latach.


Drukarka termotransferowa Sato M84PRO


Seria M84Pro to generacja solidnych drukarek przemysłowych Sato o dużej wydajności i dużej rozdzielczości wydruku. Seria M84Pro oferuje rozdzielczość wydruku 203, 305 i 609 dpi, z możliwością konfiguracji przez użytkownika. Potężny układ elektroniczny zastosowany w drukarkach z serii M84Pro zapewnia dużą wydajność i duże prędkości drukowania.


Drukarka termotransferowa Sato TG3 z układakiem


Drukarka termotransferowa Sato TG3 zaprojektowana została głównie z myślą o handlu detalicznym. Jest to idealna drukarka dla każdego punktu sprzedaży. Dzięki precyzyjnemu wydrukowi pozwala na oznaczenie wszystkich akcesoriów, zaczynając od odzieży przez wyroby dla gospodarstwa domowego, przybory toaletowe, kończąc na kosmetykach. Drukarka pozwala na wydruk etykiet z oznaczeniem firmy, logo, sloganem itp.


Drukarka termotransferowa Sato M10e


Nowa seria drukarek termotransferowych M10e firmy Sato została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach produkcyjnych. Drukarka pozwala na druk etykiet o szerokości do 30 cm z prędkością maksymalną 12,7 cm na sekundę.


    12