Nasze produkty / Maszyny do aplikacji banderol i akcyz

Przewijarka etykiet samoprzylepnych/ banderol/ akcyz


Przewijarka etykiet samoprzylepnych została zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących niedrogiego, solidnego rozwiązania pozwalającego na odliczanie zadanej ilości etykiet samoprzylepnych, kontrolowanie dostaw etykiet oraz ewentualny dodatkowy zadruk etykiet. Może być używana również do przewijania i zliczania akcyz oraz banderol.


Automatyczna maszyna do aplikacji etykiet akcyzowych


Automatyczna maszyna do aplikacji etykiet akcyzowych została zaprojektowana z myślą o ich naklejaniu na opakowania transportowane po przenośniku na linii produkcyjnej.


Półautomatyczny aplikator banderol (etykiet akcyzowych)


Półautomatyczny aplikator banderol akcyzowych na zimny klej został zaprojektowany pod kątem naklejania etykiet akcyzowych, zarówno w układzie L, jak i w układzie U. Urządzenie może naklejać większość powszechnie stosowanych rozmiarów etykiet akcyzowych, w tym typowe, o wymiarze 15 x 160 mm.


Półautomatyczne urządzenie do powlekania etykiet papierowych zimnym klejem


Półautomatyczne urządzenie do powlekania etykiet papierowych zimnym klejem zostało zaprojektowane z myślą o niskowydajnych zadaniach aplikacji etykiet papierowych. Proces etykietowania jest kontrolowany przez operatora za pomocą pedała nożnego. Etykiety są pobierane z zasobnika podającego i powlekane klejem od wewnętrznej strony.