Nasze produkty / Etykieciarki

Półautomatyczne urządzenia etykietujące


Grupa stołowych urządzeń etykietujących, wspomagających proces etykietowania, sprawdzających się szczególnie w zakładach, w których produkowane są krótkie serie opakowań o różnych wymiarach i zmiennych etykietach. Proste przezbrojenie urządzenia do etykietowania innego produktu oraz zadowalająca wydajność (sprawny operator etykietuje do 1.000 szt./godz.) sprawia, że prezentowane maszyny świetnie sprawdzają się tam, gdzie nie ma ekonomicznego uzasadnienia dla instalacji droższego, automatycznego systemu etykietującego.


Aplikatory etykiet i drukarko-etykieciarki


Rodzina niezawodnych i trwałych urządzeń aplikujących etykiety samoprzylepne na szeroką gamę produktów – od kartonów, butelek, pojemników plastikowych po fiolki farmaceutyczne.


Liniowe maszyny etykietujące


Systemy etykietujące przeznaczone do pracy w linii produkcyjnej. Umożliwiają aplikację etykiet samoprzylepnych na różnorodne produkty (prostokątne, okrągłe, nieforemne), zarówno na powierzchnie boczne, jak i dolne czy górne.


Karuzelowe maszyny etykietujące


Grupa wysokowydajnych, atrakcyjnych cenowo maszyn przeznaczonych do aplikacji etykiet papierowych ciętych, etykiet foliowych z roli oraz etykiet samoprzylepnych. Do aplikacji etykiet wykorzystywany jest zarówno zimny, jak i gorący klej.