Nasze produkty / Etykieciarki / Półautomatyczne urządzenia etykietujące

Stołowy podajnik etykiet


Jest to łatwy w obsłudze, półautomatyczny podajnik etykiet samoprzylepnych z roli, z powodzeniem stosowany w różnych gałęziach przemysłu. Podajnik dostępny jest w dwóch szerokościach: do 100 mm i do 200 mm. Uchwyt roli etykiet można dostosować do każdego typu wewnętrznego rdzenia roli. W urządzeniu mogą być wykorzystywane role etykiet o maksymalnej średnicy do 300 mm.


Półautomatyczna etykieciarka Eme SO2120 (opakowania okrągłe, owalne, etykiety plombowe)


Półautomatyczna etykieciarka do opakowań okrągłych, model Eme została zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących niedrogich rozwiązań pozwalających na wsparcie procesu etykietowania, z zachowaniem jego wysokiej dokładności.


Półautomatyczna etykieciarka do opakowań okrągłych na etykiety na zimny klej


Stołowa maszyna przeznaczona do aplikacji etykiet na zimny klej, wykonana ze stali kwasoodpornej, zaprojektowana pod kątem aplikacji etykiet na obwód dowolnych opakowań cylindrycznych o średnicach w zakresie 20-160 mm.


Półautomatyczna etykieciarka do opakowań kwadratowych i prostokątnych na etykiety samoprzylepne


Maszyna została zaprojektowana z myślą o aplikacji etykiet na opakowania o przekroju kwadratowym i prostokątnym, ale może również być stosowana do etykietowania produktów płaskich (na przykład kart i kopert).


    12